HOTEL BELLEVUE

od
3199,00 zł 1989,00 PLN za 10 dni/os
Wyżywienie:
Light All Inclusive
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 osobowy

Kalkulacja ceny


Kategoria

***

Region

Półwysep Peljesac/Orebić

Orebić

największa miejscowość półwyspu Peljesac, położona u podnóża najwyższej góry półwyspu, Sv. Ilija, której malownicze wybrzeże z pięknymi, żwirkowymi plażami charakteryzuje się doskonałym widokiem na wyspę i miasto Korcula. Miejscowość posiada bogate tradycje żeglarskie - w XIX wieku zamieszkiwana była przez największą liczbę kapitanów w całej Chorwacji. Piękno architektury, powstałej w najlepszym okresie tego żeglarskiego miasta, można podziwiać do dziś. Najbardziej znanymi budynkami kamiennymi są Pałac Stowarzyszenia Marynarzy, Pałac Muzeum Marynarzy i Pałac Sądu. Swój wpływ na rozwój miasteczka mieli również franciszkanie, którzy na wysokości 150 m n.p.m. wznieśli klasztor oraz kościół z punktem widokowym, z którego rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na Morzu Śródziemnym. Ślady historii, dziedzictwa kulturowego i piękne położenie wśród starych winnic, drzew figowych i cytrusowych to nie jest wszystko, co Orebic ma do zaoferowania turystom. Na uwagę zasługują m.in. regularne połączenie promowe z wartą pozwiedzania wyspą Korcula, możliwość aktywnego wypoczynku, imprezy folklorystyczne, wieczory dalmatyńskie, koncerty z muzyką na żywo. Wszystko to sprawia, że Orebic to miejsce, które na zawsze pozostaje w sercach i wspomnieniach tych, którzy je odwiedzą.

Położenie

około 500 m od centrum Orebića, bezpośrednio przy żwirkowej plaży, miejscami betonowej (serwis plażowy i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

całkowicie wyremontowany na sezon 2017. Składa się z budynku głównego, willi oraz budynków bocznych, położonych około 50 m od plaży, w których zakwaterowani są klienci B.P. MARCO. Recepcja, klimatyzowana restauracja z widokowym tarasem, restauracja a'la carte, piano bar z tarasem, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, parking. Uwaga! W budynkach bocznych brak windy.

Pokoje

2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, skierowane w stronę morza, estetycznie i elegancko umeblowane, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV-SAT, telefon, balkon (stolik i 2 krzesła).

Pokoje rodzinne

2 sypialnie połączone korytarzem, skierowane w stronę morza, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV-SAT, telefon, balkon (stolik i 2 krzesła).

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny ze słodką wodą z oddzielnym brodzikiem dla dzieci (leżaki na basenie bezpłatne), mini-club dla dzieci (4-12 lat), w sezonie bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, kilka razy w tygodniu wieczory z muzyką na żywo, boiska do siatkówki plażowej i gry w bule, tenis stołowy. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie kort tenisowy.

Light all inclusive

obejmuje 3 posiłki w formie bufetu - śniadania (7.00-10.00), obiady (12.30-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), napoje do posiłków - napoje bezalkoholowe i alkoholowe (wino, piwo), raz w tygodniu tematyczny wieczór kulinarny.

Cena obejmuje

- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
- 9 noclegów (turnusy 22.06 - 22.09.2017)
- 9 śniadań (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2017)
- 9 obiadów (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2017)
- 9 obiadokolacji (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2017)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP))
- opieka pilota-rezydenta
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (naliczana przy zakładaniu rezerwacji)
- 7 noclegów (turnus 15.06 - 24.06.2017)
- 7 śniadań (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2017)
- 7 obiadów (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2017)
- 7 obiadokolacji (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2017)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu.
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd z Orebića w godzinach popołudniowych. Powrót do Bielska-Białej około godz. 12.00. Pozostałe miasta wg rozkładu jazdy.

Cena nie uwzględnia

Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 9 EUR za pobyt (turnusy 22.06 - 22.09.2017), 7 EUR za pobyt (turnus 15.06 - 24.06.2017). Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis.Obowiązkowa opłata za prom 15 EUR/osoba.

Naszym zdaniem

Hotel, który spełni marzenia o idealnych wakacjach. Niewielka odległość od centrum atrakcyjnego kurortu, jakim jest Orebić, bliskie położenie według plaży i całkowicie odnowione wnętrza sprawią, że absolutnie każdy będzie zadowolony z wypoczynku w tym obiekcie. Choć "Bellevue" jest miejscem, w którym wszyscy znajdą coś dla siebie, szczególnie polecamy ten hotel rodzinom z dziećmi, ze względu na bogaty program animacyjny i możliwość zarezerwowania pokoi rodzinnych. Wygodna forma wyżywienia All Inclusive Light jedynie dopełnia obrazu relaksującego, regenerującego wypoczynku w gronie rodziny i znajomych. Szczególnie polecamy tym klientom, którzy podróżują z nami już kolejny raz i pragną wypocząć w nowym miejscu, równie atrakcyjnym jak inne obiekty z naszej oferty.
PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Dubrownik

Całodzienna wycieczka. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta nazywanego
„Perłą Adriatyku”, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Czas wolny,
możliwość zakupu pamiątek. Cena około 48 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Peljesac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sucuraj)

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Pelješac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sućuraj) – wycieczka
statkiem na urokliwą plażę na Półwyspie Pelješac. Czas wolny na plażowanie i kąpiel. Obiad
na statku. Spacer i czas wolny w miejscowości Sućuraj na wyspie Hvar. Cena około 22 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Fish Picnic z rejsem na wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska)

Fish Picnic z rejsem na Wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska) – wycieczka
statkiem na słynną plażę Złoty Róg. Czas wolny na plażowanie. Rejs na wyspę Hvar. Krótkie zwiedzanie połączone z plażowaniem. Cena około 30 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Medjugorie i Mostar

Wycieczka do miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie
Sanktuarium Maryjnego, w programie wejście na Górę Objawień. Czas wolny. Następnie przejazd
do Mostaru charakteryzującego się specyficzną architekturą orientalną. Krótkie zwiedzanie.
Cena około 47 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Wyspa Korčula

Rejs na wyspę Korčula uważaną za najbardziej zieloną wyspę Adriatyku. Spacer
urokliwymi uliczkami średniowiecznego miasta Korčula, otoczonego murami, w którym urodził
się znany podróżnik Marco Polo. Obiad. Cena około 33 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 21 26 30 30 26
Temp. wody 17 22 24 24 22
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza