APARTHOTEL MONTE WIENA

od
1739,00 zł 1339,00 PLN za 10 dni/os
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 osobowy

Kalkulacja ceny


Kategoria

****

Region

Riwiera Czarnogórska/ Ulcinj

Ulcinj

to jedno z najpopularniejszych miasteczek turystycznych, położone w najdalej wysuniętej na południe części Czarnogóry. Ulcinj słynie z wielu rozległych plaż. Najbardziej znane są Velika Plaza o długości około 13 km, Mala Plaza, Valdanos, Liman, Zenska Plaza ze źródłami wód siarczanowych. Duże wrażenie robi również najstarsza część miasta, która została założona w starożytności przez Greków i rozbudowywana przez kolejne stulecia. Znajdująca się na wzgórzu zabytkowa starówka jest otoczona murami z wąskimi, kamiennymi i malowniczymi uliczkami, przy których zlokalizowane są liczne kawiarnie, restauracje oraz sklepiki nadające temu kurortowi szczególny klimat. Dzięki bliskiemu położeniu względem Albanii w architekturze miasteczka można zaobserwować wpływy zarówno kultury orientu, kultury osmańskiej, jak i europejskiej. Dlatego Ulcinij można zarekomendować jako wyjątkowe miejsce na spędzenie letniego urlopu połączonego ze zwiedzaniem najbardziej znanych atrakcji zarówno Czarnogóry, jak i pełnej kontrastów Albanii.

Położenie

około 300 m od centrum Ulcinj i około 750 m od publicznej piaszczystej plaży zwanej "Mala Plaža" (serwis plażowy płatny około 5-10 EUR). W odległości około 4,5 km znajduje się "Velika Plaža" - szeroka i piaszczysta, bardzo dobrze zagospodarowana o długości około 13 km (transport komunikacją miejską 1 EUR/w jedną stronę, serwis plażowy płatny około 5-10 EUR). Dla klientów B.P. Marco w trakcie trwania pobytu zapewniony jest jeden bezpłatny transfer na "Velika Plaža". Możliwość odpłatnego transferu na plażę w pakiecie z leżakiem około 3,5 EUR/osoby.

Obiekt

położony na wzniesieniu (wejście po schodach), z panoramicznym widokiem na Stare Miasto, w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności, kameralny, komfortowy z gustownie. Restauracja, drink-bar, bezpłatny dostęp do Wi-Fi. UWAGA! W budynku brak windy.

Pokoje

2, 3-osobowe, estetycznie i gustownie urządzone, łazienka (prysznic lub wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, aneks kuchenny, lodówka, sejf, balkon lub taras.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne - wybór z 2 dań (brak wieprzowiny), bufet sałatkowy, deser, napoje do obiadokolacji - wino czerwone i białe, sok, woda).

Cena obejmuje

- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
- 9 noclegów
- 9 śniadań (bufet)
- 9 obiadokolacji (serwowane)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- opieka pilota-rezydenta
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd z Ulcinj w godzinach popołudniowych. Powrót do Bielska-Białej w godzinach popołudniowych. Pozostałe miasta wg rozkładu jazdy.

Cena nie uwzględnia

Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej - 9 EUR/os. za cały pobyt. Dzieci do lat 12 - płacą połowę taksy.
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.
UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

Nieduży, elegancki obiekt o bardzo dobrym standardzie i serwisie zarządzany przez sympatycznych właścicieli, atrakcyjnie położony z pięknymi widokami na malowniczą okolicę centrum kurortu oraz na Adriatyk. Bliskość historycznego centrum z jego wyjątkową atmosferą i orientalnym charakterem oraz liczne tawerny i restauracje, w których można spróbować lokalnych specjałów czynią to miejsce wyjątkowym nie tylko dla osób spragnionych beztroskiego wypoczynku, ale również dla amatorów odwiedzenia najpiękniejszych miejsc w Czarnogórze.

Boka Kotorska – perła Adriatyku – rejs statkiem

Boka Kotorska – perła Adriatyku – rejs statkiem – przejazd autokarem do Tivat.
Przesiadka na statek i plażowanie w urokliwej zatoce Žajnice naprzeciw wyspy Mamula
lub przesiadka na mniejszą łódkę i wpłynięcie do Błękitnej Groty (Plava Špilja) oraz
nurkowanie w niej. Zwiedzanie Herceg Novi i wolny czas. Zwiedzanie Perastu lub
przepłynięcie na piękną sztuczną wyspę zbudowaną przez rybaków Gospa od Škrpjela
i zwiedzanie katolickiego kościoła, w którym zgromadzona jest duża ilość dzieł słynnych
malarzy. Zwiedzanie Kotoru ( czas wolny), najstarszego miasta w Czarnogórze wpisanego
na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Powrót autokarem z Kotoru. Cena około
38 EUR (dodatkowe opłaty nieobowiązkowe: około 5 EUR – Błękitna Grota; około 1,50 EUR
– przepłynięcie na wyspę Gospa od Škrpjela)

Cetynia – Kotor – Budva

     Cetynia – Kotor – Budva – całodzienna wycieczka. Zwiedzanie Cetyni, założonej w XV wieku wysoko w górach dawnej stolicy Czarnogóry. Przejazd przez Park Narodowy Lovćen z mauzoleum Njegoša, jednego z największych czarnogórskich twórców okresu romantyzmu, a zarazem władcy z XIX wieku. Dojazd na zwiedzanie do miasteczka Kotor, założonego przez starożytnych Greków, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Przejazd do Budvy, zwiedzanie starówki jednego z najstarszych i najładniejszych miast adriatyckiego wybrzeża.   Cena około 40 EUR

 

Fish Picnic nad Jeziorem Szkoderskim

      Fish Picnic nad Jeziorem Szkoderskim – rejs statkiem po jednym z największych jezior na Bałkanach. Cały obszar jeziora i tereny wokół niego zostały objęte ochroną Parku Narodowego. Powierzchnia jeziora wynosi 360 km2, a średnia głębokość ok. 8 m. Czas wolny na plażowanie i kąpiel. Przepłynięcie na niewielką plażę, regionalny poczęstunek w restauracji. Czas wolny. Cena około 40 EUR

 

Kanion rzeki Morača i Tara

     Kanion rzeki Morača i Tara – przejazd przez Podgoricę do jednego z najładniejszych w Czarnogórze kanionów utworzonego przez rzekę Morača. Kanion ma około 40 km długości, wije się serpentynami pomiędzy wapiennymi skałami. Niedaleko znajduje się także jeden z najstarszych zabytków w Czarnogórze - Monaster Morača, pochodzący z XIII wieku. Następnie przejazd do kanionu Tary, największego kanionu w Europie, utworzonego przez rzekę Tara ze słynnym mostem Durdevića. Krajoznawcza wycieczka z zapierającymi dech w piersi widokami unikatowej i urzekającej czarnogórskiej przyrody. Cena około 40 EUR

 

Stary Bar – Stary Ulcinj

    Stary Bar – Stary Ulcinj – wycieczka autokarowa. Zwiedzanie Starego Baru starożytne miasto oddalone kilka kilometrów w głąb lądu, z najstarszym drzewem oliwnym i licznymi sadami oliwnymi, akweduktem wybudowanym przez Wenecjan, kamiennym pałacem biskupim i łaźnią turecką z XVII wieku. Degustacja produktów oliwnych. Przejazd do Starego Ulcinj, jednego z najstarszych miast bałkańskich. Zwiedzanie starego miasta z czasem wolnym na zakupy, przejazd na krótkie plażowanie na słynnej piaszczystej Wielkiej Plaży.  Cena około 35 EUR

 

Szkodra - Kruja

    Szkodra – Kruja – całodzienna wycieczka. Przejazd do miejscowości Szkodra, zwiedzanie z przewodnikiem, w programie m.in.: katedra katolicka, meczet z drugiej połowy XVIII wieku, spacer po mieście. Przejazd do Kruji, historycznego miejsca narodzin bohatera narodowego, legendarnego J. K. Skanderbega. Spacer po zabytkowym bazarze z możliwością zrobienia zakupów.  Cena około 40 EUR (możliwość skosztowania tradycyjnej orientalnej kuchni albańskiej w restauracji Panorama - dodatkowa opłata)

 

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 17 21 23 23 22
Temp. wody 20 27 30 31 27
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

Od dnia 5 czerwca 2021 r. wjazd do Czarnogóry dla obywateli RP (oraz innych państw UE) możliwy bez konieczności okazywania dokumentów potwierdzających wykonanie testu czy szczepienia na koronawirusa.

 

Uwaga: powyższe obowiązuje do dnia 30 lipca br. I później może zostać zmienione.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie:

https://www.gov.pl/web/czarnogora/aktualne-warunki-wjazdu-na-terytorium-czarnogory

Jednocześnie przypominamy, że każdy uczestnik, nawet niepełnoletni musi mieć ze sobą ważny paszport bądź dowód osobisty.

 

Informujemy, że mamy podpisaną umowę z Laboratorium Gyncentrum na wykonywanie testów RT-PCR w cenie promocyjnej 249 PLN

oraz antygenowych w cenie promocyjnej 94 PLN.

Kod: BPMARCO2021#


JAK SKORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI NA BADANIE?
Wejdź na stronę https://covid19.gyncentrum.pl/badanie-prywatne-wstep zakładka Test indywidualny i wybierz opcję TEST RT-PCR lub test antygenowy;

lub Postępuj zgodnie z instrukcją na stronie wypełnij formularz:


W przypadku testów antygenowych: https://covid19.gyncentrum.pl/badanie-prywatne-antygeny-formularz
W przypadku testów RT-PCR: https://covid19.gyncentrum.pl/badanie-prywatne-formularz

(Klikając w powyższe linki można sprawdzić w jakich miastach wykonywane są testy)

  1. Aby skorzystać z rabatu wybierz Przelew online - PRZELEWY24  i wpisz KOD: BPMARCO2021#.
  2. Dokonaj płatności za badanie.
  3. Udaj się do najbliższego punktu drive-thru Gyncentrum.
  4. Wykonaj badanie bez wysiadania z auta.
  5. Odbierz wynik online w ciągu 24h lub w przypadku testu antygenowego do 1h.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu