DREZNO - JARMARK ADWENTOWY

od
489,00 zł 459,00 PLN za 1 dni/os
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 osobowy

Kalkulacja ceny


Kategoria

Wycieczka

Region

Niemcy

Program wycieczki

Drezno

1 dzień

Bielsko-Biała - Drezno
wyjazd z Bielska-Białej o godz. 6.00, przejazd w kierunku granicy polsko-niemieckiej. W godzinach popołudniowych dojazd do Drezna - stolicy Saksonii, miasta nazywanego perłą baroku. Obiad w restauracji. Zwiedzanie, w programie m.in. spacer po starówce, Plac Teatralny, Opera Sempera, Zamek Rezydencyjny, Katedra Hofkirche, kościół Frauenkirche. Następnie uczestnictwo w najstarszym Jarmarku Bożonarodzeniowym w Niemczech - Striezelmarkt - możliwość degustacji tradycyjnych niemieckich specjałów oraz grzanego wina. Przejazd do hotelu na nocleg.

2 dzień

Drezno - Bielsko-Biała
po śniadaniu przejazd do centrum, kontynuacja uczestnictwa w Jarmarku Świątecznym. Dla chętnych możliwość zwiedzania Galerii Obrazów Starych Mistrzów i Muzeum Porcelany w barokowym Pałacu Zwinger (dodatkowo płatne około 14 EUR/os.) lub Skarbca w Zamku Rezydencyjnym - "Nowe Zielone Sklepienie" (dodatkowo płatne około 14 EUR/os.). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
Powrót do Bielska-Białej około godz. 22.00.

Uwaga

Uczestnicy sami pokrywają koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnego przewodnika oraz zestawu słuchawkowego (około 10 EUR).
Powyższy program jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Połączenia z innymi miastami wg rozkładu jazdy.

Świadczenia

Transport
komfortowy autokar (klimatyzacja, video, barek, wc) w przypadku małej ilości osób transport realizowany klimatyzowanym busem (brak WC, barku oraz video)
Zakwaterowanie
1 nocleg w hotelu ** - *** po stronie czeskiej (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
Wyżywienie
1 śniadanie, 1 obiad w restauracji (napoje do obiadu płatne dodatkowo)
Ubezpieczenie KL + NW + bagaż
Opieka pilota