HOTEL FARAON

od
1409,00 PLN za 7 dni/os
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie:
Comfort 2 os. od str. morza

Kalkulacja ceny


Kategoria

***

Region

Półwysep Peljesac/ Trpanj

Trpanj

to niewielka miejscowość turystyczna położona na północnym wybrzeżu Półwyspu Peljesac, przy kanale Naretvanskim, 11 km od miejscowości Orebic. Połączenie promowe ze stałym lądem (portem i miastem Ploce) skraca do niego czas dojazdu. Trpanj to miasteczko rybackie. Symbolem tych mocno zakorzenionych tradycji jest widoczny na skale, niedaleko portu, posąg Madonny ( Gwiazda Morza ), która zapewniała rybakom szczęśliwy powrót do domu.
Dzisiaj jest często odwiedzanym ośrodkiem turystycznym z uliczkami ciągnącymi się wzdłuż wybrzeża, zaułkami i licznymi restauracjami oferującymi regionalne potrawy z ryb morskich i lokalne wina. Niewątlpiwie zaletą miasteczka są piękne plaże sąsiadujące z sosnowymi lasami - POZORA i LUKA a blisko portu RIBA. Szukający spokoju korzystają z plaży w miejscowości Duba oddalonej o 13 km. Oprócz czystego morza i żwirowych plaż na uwagę zasługuje lecznicze błoto ( borowiny ), pomagające osobom ze schorzeniami reumatycznymi.
Wakacje w Trpanj to prawdziwa przyjemność dla gości ceniących spokój i ciszę. To również raj dla tych, którzy preferują aktywność fizyczną, ponieważ mogą uprawiać sporty wodne, turystykę rowerową i pieszą. Natomiast miłośnicy historii odnajdą tutaj ślady czasów prehistorycznych, o czym świadczą wykopaliska oraz eksponaty muzealne m.in. przedmioty ceramiczne. Pozostałości rzymskiej willi i fortyfikacji na wzgórzu Gradina, są dowodem na obecność Rzymian na tych terenach. Miłośnicy sztuki sakralnej mogą podziwiać takie perełki jak - kościół św. Roko - w przeszłości chroniący mieszkańców przed epidemią trądu oraz kościół św. Piotra i Pawła, kościół św. Mikołaja.
Wszystkie te atrakcje, historyczne fakty i zabytki oraz piękno przyrody zachęcają do odwiedzenia i powrotu do tego wspaniałego miejsca.

Położenie

blisko portu, wzdłuż którego usytuowane są restauracje oraz sklepy, około 70 km od miejscowości Makarska i około 110 km od Dubrownika, 50 m od szerokiej i żwirkowej plaży (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

składa się z trzech budynków. Recepcja, klimatyzowana restauracja z tarasem, bar przy basenie, aperitif bar, dostęp do Wi-Fi w lobby hotelowym. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie - kącik internetowy, sejf w recepcji, parking niestrzeżony (ilość miejsc ograniczona) UWAGA! Brak windy.

Pokoje

COMFORT, 2-osobowe, skierowane w stronę morza - 18 m i 20 m (pokój z dostawką) funkcjonalnie i wygodnie urządzone, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV, balkon, możliwość wypożyczenia lodówki - 5 EUR/dzień.
PREMIER, 2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, skierowane w stronę morza - 24 m, funkcjonalnie i wygodnie urządzone, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV, balkon, możliwość wypożyczenia lodówki - 5 EUR/dzień.
POKÓJ FAMILIJNY (2+2) - dwie 2-os. sypialnie, skierowane w stronę morza, łazienka (wanna lub prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV, balkon.

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny z brodzikiem (leżaki na basenie bezpłatne), animacje dla dzieci i dorosłych, mini-club dla dzieci (4-12 lat).

Wyżywienie

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo). Istnieje możliwość dokupienia Opcji All inclusive.
OPCJA ALL INCLUSIVE obejmuje 3 posiłki w formie bufetu - śniadania (7.00-10.00), obiady (12.30-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), napoje do posiłków, w godzinach 10.00-23.00 dostępne napoje alkoholowe i bezalkoholwe w barze. W godzinach 16.00-17.00 podwieczorek.

Cena obejmuje

- 7 noclegów
- 7 śniadań (bufet)
- 7 obiadów (bufet) - opcja AI
- 7 obiadokolacji (bufet)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- taksa klimatyczna
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu (opcja HB).
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu (opcja AI).
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji (opcja HB).
W przypadku przeprawy promowej z Ploce do Trpanj opłata za prom - samochód osobowy - 188 HRK/ w jedną stronę, osoby powyżej 12 lat - 32 HRK/ w jedną stronę, dzieci w wieku 3-12 - 16 HRK/ w jedną stronę (ceny obowiązujące w 2021 roku).
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.
UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Dubrownik

Całodzienna wycieczka. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta nazywanego
„Perłą Adriatyku”, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Czas wolny,
możliwość zakupu pamiątek. Cena około 55 EUR  

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Peljesac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sucuraj)

Wycieczka statkiem na urokliwą plażę na Półwyspie Pelješac. Czas wolny na plażowanie i kąpiel. Obiad
na statku. Spacer i czas wolny w miejscowości Sućuraj na wyspie Hvar. Cena około 28 EUR

Fish Picnic z rejsem na wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska)

Wycieczka statkiem na słynną plażę Złoty Róg. Czas wolny na plażowanie. Rejs na wyspę Hvar. Krótkie zwiedzanie połączone z plażowaniem. Cena około 35 EUR

Medjugorie i Mostar

Wycieczka do miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie
Sanktuarium Maryjnego, w programie wejście na Górę Objawień. Czas wolny. Następnie przejazd
do Mostaru charakteryzującego się specyficzną architekturą orientalną. Krótkie zwiedzanie.
Cena około 53 EUR 

Wyspa Korčula

Rejs na wyspę Korčula uważaną za najbardziej zieloną wyspę Adriatyku. Spacer
urokliwymi uliczkami średniowiecznego miasta Korčula, otoczonego murami, w którym urodził
się znany podróżnik Marco Polo. Obiad. Cena około 39 EUR

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 21 26 30 30 26
Temp. wody 17 22 24 24 22
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu