HOTEL LABINECA

od
3329,00 PLN za 10 dni/os
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie:
Pokoj 2os boczny widok n/morze

Kalkulacja ceny


Kategoria

***

Region

Riwiera Makarska/ Gradac

Gradac

Gradac jest najbardziej na południe wysuniętą turystyczną miejscowością Riwiery Makarskiej. Znajduje się w połowie drogi pomiędzy Splitem a Dubrownikiem. Miasteczko jest malowniczo położone na łagodnym zboczu porośniętym oliwkami, otoczone lasami piniowymi, u stóp masywu Biokovo. Rejon Gradaca jest najbardziej znany z ciągnących się kilometrami żwirkowych plaż, a sama miejscowość słynie z najdłuższej (około 4 km) i najładniejszej plaży na Riwierze Makarskiej. Gradac jest spokojniejszą miejscowością Riwiery Makarskiej, ale z bogatą ofertą gastronomiczną. Przytulne tawerny, kafejki i restauracje zlokalizowane wzdłuż nadmorskiej promenady zachęcają do degustowania specjałów kuchni dalmatyńskiej. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są tereny sportowe oraz wypożyczalnie wodnego sprzętu sportowego. Gradac jest także doskonałą bazą wypadową na wycieczki do Dubrownika, Medjugorie i Splitu oraz na wyspy Korčula, Hvar i Brač.

Położenie

około 500 m od centrum Gradaca, około 40 km od miejscowości Makarska i około 110 km od Dubrownika, bezpośrednio przy długiej i żwirkowej plaży (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

składa się z 2 pięciopiętrowych budynków oraz kilku mniejszych pawilonów z apartamentami znajdujących się naprzeciwko. Recepcja z lobby barem, 2 windy, sala TV, klimatyzowana restauracja z tarasem widokowym, bar przy basenie, dostęp do Wi-Fi w lobby hotelwoym. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie - kącik internetowy, sejf w recepcji, parking niestrzeżony (ilość miejsc ograniczona).

Pokoje

w budynku głównym, 2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, z bocznym widokiem na morze, estetycznie i nowocześnie umeblowane, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV-SAT, telefon, mini-bar (płatny wg konsumpcji), balkon (stolik i 2 krzesła).
PREMIER FAMILY (2+3) W BUDYNKU BOCZNYM - około 50 m od hotelu Labineca, skierowane w stronę morza, dwie 2-os. sypialnie i część dzienna z rozkładaną sofą, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowania centralnie, TV-SAT, telefon, balkon. UWAGA - w budynku bocznym brak windy.

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny ze słodką wodą z oddzielnym brodzikiem dla dzieci (leżaki na basenie bezpłatne), mini-club dla dzieci( 4-12 lat), mały plac zabaw, w sezonie bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, kilka razy w tygodniu wieczory z muzyką na żywo, 300 m od hotelu dodatkowo płatne korty tenisowe.

Wyżywienie

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo). Istnieje możliwość dokupienia Opcji All inclusive.
OPCJA ALL INCLUSIVE obejmuje 3 posiłki w formie bufetu - śniadania (7.00-10.00), obiady (12.00-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), napoje do posiłków, w godzinach 10.00-23.00 dostępne napoje w barze przy basenie - czerwone lub białe wino, piwo, lokalne napoje alkoholowe, soki, woda mineralna. W godzinach - 16.00-17.00 podwieczorek oraz 22.00-22.30 przekąski.

Cena obejmuje

- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
- 9 noclegów (turnusy 22.06 - 22.09.2019)
- 9 śniadań (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2019)
- 9 obiadów (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2019) - opcja AI
- 9 obiadokolacji (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2019)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- opieka pilota-rezydenta
- 7 noclegów (turnus 15.06 - 24.06.2019)
- 7 śniadań (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2019)
- 7 obiadów (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2019) - opcja AI
- 7 obiadokolacji (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2019)
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (naliczana przy zakładaniu rezerwacji)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu (opcja HB).
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu (opcja AI).
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd z Gradaca w godzinach popołudniowych. Powrót do Bielska-Białej około godz. 12.00. Pozostałe miasta wg rozkładu jazdy.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji (opcja HB).
Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 13 EUR za pobyt (turnusy 22.06 - 22.09.2019), 10 EUR za pobyt (turnus 15.06 - 24.06.2019). Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis.

Naszym zdaniem

Komfortowy i zadbany hotel 3*, którego atutami są świetna lokalizacja przy samej plaży, miła obsługa, smaczne wyżywienie, także w opcji All Inclusive, ładny basen, liczne udogodnienia i atrakcje dla dzieci plus bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne. Urlop w tym hotelu to gwarancja udanego i relaksującego wypoczynku. Od 11 sezonów hotel "Labineca" jest bardzo dobrze oceniany przez naszych Klientów ze względu na położenie w pięknej okolicy, standard zakwaterowania, profesjonalny serwis i wakacyjną atmosferę. Szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi.
PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Dubrownik

Całodzienna wycieczka. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta nazywanego
„Perłą Adriatyku”, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Czas wolny,
możliwość zakupu pamiątek. Cena około 48 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Peljesac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sucuraj)

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Pelješac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sućuraj) – wycieczka
statkiem na urokliwą plażę na Półwyspie Pelješac. Czas wolny na plażowanie i kąpiel. Obiad
na statku. Spacer i czas wolny w miejscowości Sućuraj na wyspie Hvar. Cena około 22 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Fish Picnic z rejsem na wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska)

Fish Picnic z rejsem na Wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska) – wycieczka
statkiem na słynną plażę Złoty Róg. Czas wolny na plażowanie. Rejs na wyspę Hvar. Krótkie zwiedzanie połączone z plażowaniem. Cena około 30 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Medjugorie i Mostar

Wycieczka do miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie
Sanktuarium Maryjnego, w programie wejście na Górę Objawień. Czas wolny. Następnie przejazd
do Mostaru charakteryzującego się specyficzną architekturą orientalną. Krótkie zwiedzanie.
Cena około 47 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Wyspa Korčula

Rejs na wyspę Korčula uważaną za najbardziej zieloną wyspę Adriatyku. Spacer
urokliwymi uliczkami średniowiecznego miasta Korčula, otoczonego murami, w którym urodził
się znany podróżnik Marco Polo. Obiad. Cena około 33 EUR(z Riwiery Makarskiej).

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 21 26 30 30 26
Temp. wody 17 22 24 24 22
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza