HOTEL LABINECA 7 NOCLEGOW

od
1839,00 PLN za 7 dni/os
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie:
Pokoj 2os boczny widok n/morze

Kalkulacja ceny


Kategoria

***

Region

Riwiera Makarska/ Gradac

Gradac

Gradac jest najbardziej na południe wysuniętą turystyczną miejscowością Riwiery Makarskiej. Znajduje się w połowie drogi pomiędzy Splitem a Dubrownikiem. Miasteczko jest malowniczo położone na łagodnym zboczu porośniętym oliwkami, otoczone lasami piniowymi, u stóp masywu Biokovo. Rejon Gradaca jest najbardziej znany z ciągnących się kilometrami żwirkowych plaż, a sama miejscowość słynie z najdłuższej (około 4 km) i najładniejszej plaży na Riwierze Makarskiej. Gradac jest spokojniejszą miejscowością Riwiery Makarskiej, ale z bogatą ofertą gastronomiczną. Przytulne tawerny, kafejki i restauracje zlokalizowane wzdłuż nadmorskiej promenady zachęcają do degustowania specjałów kuchni dalmatyńskiej. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są tereny sportowe oraz wypożyczalnie wodnego sprzętu sportowego. Gradac jest także doskonałą bazą wypadową na wycieczki do Dubrownika, Medjugorie i Splitu oraz na wyspy Korčula, Hvar i Brač.

Położenie

około 500 m od centrum Gradaca, około 40 km od miejscowości Makarska i około 110 km od Dubrownika, bezpośrednio przy długiej i żwirkowej plaży (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

składa się z 2 pięciopiętrowych budynków oraz kilku mniejszych pawilonów z apartamentami znajdujących się naprzeciwko. Recepcja z lobby barem, winda, klimatyzowana restauracja z tarasem widokowym, bar przy basenie, dostęp do Wi-Fi w lobby hotelowym. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie - kącik internetowy, sejf w recepcji, parking niestrzeżony (ilość miejsc ograniczona).

Pokoje

w budynku głównym, 2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, z bocznym widokiem na morze, estetycznie i nowocześnie umeblowane, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, balkon.
PREMIER FAMILY (2+3) W BUDYNKU BOCZNYM - około 50 m od hotelu Labineca, skierowane w stronę morza, dwie 2-os. sypialnie i część dzienna z rozkładaną sofą, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, balkon/taras. UWAGA - w budynku bocznym brak windy.
FAMILY STANDARD (2+2) W BUDYNKU BOCZNYM - około 50 m od hotelu Labineca, skierowane w stronę morza, sypialnia i część dzienna z rozkładaną sofą, łazienka (wanna, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowania centralnie, TV, balkon (stolik, 2 krzesła). UWAGA - w budynku bocznym brak windy.

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny ze słodką wodą (leżaki na basenie bezpłatne), mały plac zabaw, mini-club dla dzieci (4-12 lat). Dodatkowo płatne - 300 m od hotelu korty tenisowe, 700 m od hotelu boisko do piłki nożnej, koszykówki i piłki ręcznej, minigolf, tenis stołowy, bule, rzutki, bilard.

Wyżywienie

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo). Istnieje możliwość dokupienia Opcji All inclusive.
OPCJA ALL INCLUSIVE obejmuje 3 posiłki w formie bufetu - śniadania (7.00-10.00), obiady (12.00-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), napoje do posiłków, w godzinach 10.00-23.00 dostępne napoje alkoholowe i bezalkoholwe w barze. W godzinach - 16.00-17.00 podwieczorek oraz 22.00-22.30 przekąski.

Cena obejmuje

- 7 noclegów
- 7 śniadań (bufet)
- 7 obiadów (bufet) - opcja AI
- 7 obiadokolacji (bufet)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- takse klimatyczną ( w turnusach 30.04 - 18.06.2022)
- opiekę rezydenta (w terminach 30.04 - 18.06.2022 brak rezydenta)
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu (opcja HB).
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu (opcja AI).
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji (opcja HB).
W turnusach od 18.06 - 10.09.2022 uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 11 EUR za pobyt. Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis.
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.
UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Dubrownik

Całodzienna wycieczka. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta nazywanego
„Perłą Adriatyku”, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Czas wolny,
możliwość zakupu pamiątek. Cena około 55 EUR  

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Peljesac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sucuraj)

Wycieczka statkiem na urokliwą plażę na Półwyspie Pelješac. Czas wolny na plażowanie i kąpiel. Obiad
na statku. Spacer i czas wolny w miejscowości Sućuraj na wyspie Hvar. Cena około 28 EUR

Fish Picnic z rejsem na wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska)

Wycieczka statkiem na słynną plażę Złoty Róg. Czas wolny na plażowanie. Rejs na wyspę Hvar. Krótkie zwiedzanie połączone z plażowaniem. Cena około 35 EUR

Medjugorie i Mostar

Wycieczka do miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie
Sanktuarium Maryjnego, w programie wejście na Górę Objawień. Czas wolny. Następnie przejazd
do Mostaru charakteryzującego się specyficzną architekturą orientalną. Krótkie zwiedzanie.
Cena około 53 EUR 

Wyspa Korčula

Rejs na wyspę Korčula uważaną za najbardziej zieloną wyspę Adriatyku. Spacer
urokliwymi uliczkami średniowiecznego miasta Korčula, otoczonego murami, w którym urodził
się znany podróżnik Marco Polo. Obiad. Cena około 39 EUR

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 21 26 30 30 26
Temp. wody 17 22 24 24 22
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu