HOTEL QUERCUS

od
2779,00 zł
Wyżywienie:
All Inclusive
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 os. od strony morza

Kalkulacja ceny


Kategoria

****

Region

Riwiera Makarska/ Drvenik

Drvenik

to niewielka, urokliwa i spokojniejsza miejscowość turystyczna Riwiery Makarskiej, położona u stóp masywu Biokovo, pomiędzy miastami Makarska i Ploče. Drvenik podzielony jest na 2 osady Gornja Chorwacja Vala i Donja Vala. W Donje Vale znajduje się przystań promowa, z której kilka razy dziennie odpływają promy na wyspę Korčula oraz do Sućuraju na Hvarze. Główne walory Drvenika przyciągające turystów to malownicza żwirkowa plaża z łagodnym zejściem do morza, niepowtarzalna przyroda oraz przytulne tawerny i restauracje serwujące lokalne przysmaki. Dla osób chcących aktywnie spędzić czas do dyspozycji jest boisko do piłki nożnej oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. Z Drvenika można wyruszyć na wycieczki do Dubrownika, Mostaru oraz na wyspy Hvar i Korčula.

Położenie

blisko centrum miejscowości, około 30 km od miejscowości Makarska i około 120 km od Dubrownika, 100 m od żwirkowej plaży (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

elegancki i komfortowy, składa się z 5 pięter. Recepcja, restauracja, aperitif bar, windy, dostęp do Wi-Fi w lobby hotelowym, kantor wymiany walut, parking niestrzeżony (ilość miejsc ograniczona).

Pokoje

2-osobowe, z możliwością 1 lub 2 dostawek (rozkładana sofa tylko dla dzieci), nowocześnie i estetycznie urządzone, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV, mini-bar (płatny wg konsumpcji), balkon.

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny ze słodką wodą (leżaki na basenie bezpłatne), brodzik dla dzieci, mini-club dla dzieci (4-12 lat).

Wyżywienie

All inclusive obejmuje 3 posiłki w formie bufetu serwowane w restauracji głównej - śniadania (7.30-10.30), obiady (12.00-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), popołudniowa przekąska (16.00-17.00), napoje do posiłków, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne w barze AII inclusive (11.00-23.00).

Cena obejmuje

- 9 noclegów (turnusy 23.06 - 22.09.2023)
- 9 śniadań (turnusy 23.06 - 22.09.2023)
- 9 obiadów (turnusy 23.06 - 22.09.2023)
- 9 obiadokolacji (turnusy 23.06 - 22.09.2023)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- opieka pilota-rezydenta
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
- 7 noclegów (turnus 16.06 - 25.06.2023 oraz 21.09 - 30.09.2023)
- 7 śniadań (turnus 16.06 - 25.06.2023 oraz 21.09 - 30.09.2023)
- 7 obiadów (turnus 16.06 - 25.06.2023 oraz 21.09 - 30.09.2023)
- 7 obiadokolacji (turnus 16.06 - 25.06.2023 oraz 21.09 - 30.09.2023)
- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu.
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Godziny wyjazdu w drogę powrotną ustala pilot.

Cena nie uwzględnia

Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 14 EUR za pobyt (turnusy 23.06 - 22.09.2023), 11 EUR za pobyt (turnus 16.06 - 25.06.2023 oraz 21.09 - 30.09.2023). Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis.
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.
UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

Nowoczesny i zadbany hotel 4*, profesjonalnie zarządzany, położony w przyjemnej okolicy, blisko plaży z łagodnym zejściem do morza oraz niedaleko centrum spokojnej miejscowości jaką jest Drvenik, w pobliżu niewielkiego portu, skąd rozpoczynają się rejsy na urokliwe wyspy Hvar oraz Korčula. "Quercus" to lubiany przez gości komfortowy hotel z sympatyczną atmosferą, fachową obsługą oraz dobrze rozwiniętym zapleczem sportowo-rekreacyjnym, który spodoba się zarówno osobom ceniącym spokój oraz klientom którzy planują rodzinny wypoczynek z dala od zgiełku zatłoczonych kurortów.

DUBROVNIK BY NIGHT + STON (tylko z Riwiery Makarskiej)

Przejazd do Stonu, zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem: mury obronne, kościół Św. Błażeja, twierdza Wielki Kasztel. Czas wolny (ok. 1.15 h.) Możliwość zakupu pamiątek, wypicia kawy. Dla chętnych indywidualny spacer murami obronnymi (10 €) lub zwiedzenie Saliny (4 € ).
Przejazd do Dubrovnika, zwiedzanie miasta z przewodnikiem (ok.1,15 h): Stradun, Fontanna Onofriego, Kościół i Klasztor Franciszkanów, Dzwonnica Miejska, Pałac Sponza, Kościół Św. Błażeja – patrona miasta, Pałac Książęcy, Katedra Dubrovnicka, Stary Port. Czas wolny ok. 2 godziny – W GODZINACH WECZORNYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWIEDZANIA MUZEÓW ANI WEJŚCIA NA MURY OBRONNE. Możliwy jest wyjazd kolejką linową na wzgórze Sergiusza (27 €). Powrót około 24.30 - 01.30.

Cena od osoby ok. 65 €.

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

FISH PICNIC HVAR - PELJEŠAC (tylko z Riwiery Makarskiej)

Wypłynięcie w godzinach porannych. Rejs na półwysep Pelješac, spacer i plażowanie w miejscowości Trpanj. Powrót na statek, obiad: makrela z grilla, sałatka, pieczywo, wino, woda, sok. Przepłynięcie statkiem na wyspę Hvar do misateczka Sučuraj – czas wolny na ewentualny spacer lub kąpiel. Powrót w godzinach popołudniowych.

Cena od osoby ok. 30€

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

FISH PICNIC HVAR – BRAĆ (tylko z Riwiery Makarskiej)

Wypłyniecie w godzinach porannych. Rejs na wyspę Hvar, poczęstunek rakiją. Czas wolny w miejscowosci Vrboska – indywidualne zwiedzanie/spacer. Powrót na statek okolo godz.12:00, obiad: makrela z grila, sałatka, pieczywo, napoje: wino, woda, sok.
Przepłynięcie na wyspę Brač, indywidualny program w miejscowości Bol: spacer starym miastem lub kąpiel na uroczej plaży Złoty Róg. Powrót na statek około godz. 15.30/16.00. Wypłynięcie w stronę wybrzeża. Powrót na Riwierę Makarską późnym popołudniem.

Cena od osoby ok. 40 €

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmienie.
Szczegółowy harmonogram i możliwość zapisu u rezydentów biura.

 

MEDUGORJE - MOSTAR (tylko z Riwiery Makarskiej)

Przejazd do Medugorje: Góra Objawień: wejście, czas wolny, indywidualna modlitwa, centrum miasta, indywidualna modlitwa w Sanktuarium Matki Boskiej Pokoju, przy pomniku Jezusa Zmartwychwstającego bądź w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Czas wolny (ok. 1.15 h). 
Przejazd do Mostaru: zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym (ok.1 h) - burzliwa historia, Stary Most, meczet, bazar turecki. Czas wolny (+-ok. 1.5 h). Wyjazd z Mostaru w stronę granicy z Chorwacją. Powrót w miejsce wyjazdu we wczesnych godzinach wieczornych.

Cena od osoby ok. 65 €.

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możlwiość rezerwacji u rezydentow biura.

PARK KRAJOBRAZOWY BIOKOVO – SKYWALK (tylko z Riwiery Makarskiej)

Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd malowniczą drogą prowadzącą na szczyty Biokova.Wjazd na szczyt św. Jerzy 1762 m n.p.m., krótki spacer wokół szczytu, przerwa na szczycie, mały poczęstunek. Zjazd z góry, postój na wysokości 1228 m n. p. m. -  wejście na SKYWALK - szklany taras-podkowę. Niepowtarzalny widok na pobliskie kurorty, Adriatyk i wyspy. Możliwość zakupu pamiątek. Powrót na Riwierę Makarską.

Cena od osoby ok. 45 € + 8 € obligatoryjnie za bilet wstępu do Parku 

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram i możliwość zapisu u rezydentów biura.

PARK NARODOWY KRKA + SKRADIN (tylko z Riwiery Makarskiej)

Wyjazd w kierunku Parku Narodowego Krka. Spacer z przewodnikiem malowniczą trasą parku. Krótki rejs statkiem po rzece Krka do miejscowości Skradin, czas wolny – możliwość kąpieli w rzece Krka. Powrót w miejsce wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych.

Cena od osoby ok. 65 €

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

RAFTING KANIONEM RZEKI CETINY (tylko z Riwiery Makarskiej)

Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd autokarem lub mini busem (w zależności od ilości uczestników) do miejscowości Slime, gdzie zaczyna się spływ. Po krótkim, teoretycznym przygotowaniu wsiadamy na pontony i płyniemy trasą o długości około 9 kilometrów (czas trwania około 2,5 godziny), z krótką przerwą na kąpiel w zimnej wodzie rzeki Cetiny. Dla odważnych możliwość skoków ze skały. Po zakończeniu spływu możecie Państwo zakupić płytę z pamiątkowymi zdjęciami. Powrót na Riwierę w godzinach popołudniowych (ok. 13:00-14:00)

Cena od osoby ok. 45 €

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram i możliwość zapisu u rezydentów biura.

SPLIT – TROGIR (tylko z Riwiery Makarskiej)

Wyjazd według rozkładu jazdy w kierunku Splitu. Zwiedzanie miasta: Pałac cesarza Dioklecjana – Perystyl, Katedra Św. Duje, Baptysterium, pomnik Grzegorza z Ninu, Ratusz. Krótki czas wolny.
Przejazd do Trogiru, zwiedzanie: loggia, wieża zegarowa, katedra św.Wawrzyńca, promenada, twierdza Kamerlengo. Czas wolny. Powrót w miejsce wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych.
 
Cena od osoby ok. 65 €
 
UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.
Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 21 26 30 30 26
Temp. wody 17 22 24 24 22
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu