Hotel Ustka

od
1474,00 zł
Wyżywienie:
pełne wyżywienie
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 osobowy

Kalkulacja ceny


Kategoria

Region

Ustka

Ustka

Ustka jest popularnym kurortem ze względu na dużą zawartość jodu w powietrzu, który wpływa pozytywnie na poprawę stanu zdrowia oraz odporności. Pobyt w Ustce to również okazja do odwiedzenia okolicznych zabytków – domków rybackich i kamieniczek z przełomu XIX i XX wieku, latarni morskiej wybudowanej w 1892 r. Warto zobaczyć przystań żeglarską u ujścia rzeki Słupi i przespacerować się przepiękną promenadą nadmorską.

Położenie

położony nad morzem w popularnej miejscowości uzdrowiskowej Ustka, w przepięknym lesie sosnowym, z dala od zgiełku we wschodniej części kurortu, 2 km od dworca, 2 km od latarni morskiej, 50 m od piaszczystej plaży.

Hotel

Hotel przystosowany jest dla rodzin z dziećmi. Recepcja, restauracja, płatne - lodówka, parking, niestrzeżony, ilość miejsc ograniczona - 20 PLN/doba. UWAGA! Wniektórych budynkach brak windy.

Pokoje

2-osobowe, komfortowo wyposażone, łazienka (prysznic, umywalka, WC), czajnik, zestaw naczyń, TV, balkon.
studio 3, 4-osobowe, składa się z dwóch pokoi przedzielonych rozsuwanymi drzwiami, łazienka (prysznic-natrysk, umywalka, WC), czajnik, zestaw naczyń, TV. UWAGA! W studio jeden pokój jest z balkonem, drugi bez.

Sport i rozrywka

plac zabaw, w terminach 24.06 - 26.08.2022 program animacyjny dla dzieci, program kulturalno - rekreacyjny dla wszystkich gości hotelu oraz 2 zabiegi dla osób dorosłych - proponowane przez obsługę hotelu. Płatne - centrum SPA (kąpiele wodne, masaże i możliwość skorzystania z sauny, zajęcia z jogi i pilatesu, Nordic Walking, zabiegi rehabilitacyjne - hydroterapię, inhalacje, elektrolecznictwo i światłolecznictwo.

Wyżywienie

śniadania -bufet, obiady-serwowane i obiadokolacje-bufet (napoje do obiadów i obiadokolacji płatne dodatkowo).

Cena obejmuje

- 7 noclegów
- 7 śniadań (bufet)
- 7 obiadów (serwowane)
- 7 obiadokolacji (bufet)
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (naliczana przy zakładaniu rezerwacji)

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
Zakwaterowanie od godz. 16.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji.
Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 5 PLN/os./dzień - opłata może ulec zmianie.

Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu