HOTEL VENUS

od
1739,00 PLN za 10 dni/os
Wyżywienie:
śniadania
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 osobowy

Kalkulacja ceny


Kategoria

**

Region

Riwiera Olimpijska/Paralia

Paralia

Paralia to jedna z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych Riwiery Olimpijskiej, oddalona około 7 km od Katerini, stolicy regionu Pieria oraz około 20 km od Leptokarii, równie chętnie odwiedzanego kurortu Riwiery Olimpijskiej. Paralia, położona u stóp Olimpu, charakteryzuje się piękną, długą i szeroką (około 60 m), piaszczystą plażą, rozciągającą się na długości około 7 km. Lazurowe i wyjątkowo ciepłe wody Morza Egejskiego są idealne do uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing, jet skiing. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów, skuterów oraz rowerów wodnych. Każdego roku Paralia przyciąga turystów swoją beztroską, gwarem dobiegającym z licznych tawern, restauracji, kawiarni oraz sklepów. Wieczorami Paralia oferuje wiele rozrywek. Kluby, bary zlokalizowane nad brzegiem morza, nocne lokale i dyskoteki oferują zabawę nie tylko w rytmie greckiej muzyki. Uwagę odwiedzających Paralię przyciąga port rybacki oraz wychodzące w morze mola, z których roztaczają się interesujące widoki na okolicę. Turyści, pragnący zasmakować w specjałach kuchni greckiej, powinni wybrać się na miejscowy bazar, gdzie na wielu stoiskach można kupić świeże owoce, ryby, różne gatunki win. Obok bazarów znajdują się tutaj także sklepy oferujące pełną gamę ubrań, futer, biżuterii, regionalnych pamiątek. Paralia jest znakomitą bazą wypadową na wycieczki fakultatywne, organizowane m.in. do Salonik, Aten, na Meteory oraz na wyspę Skiathos.

Położenie

w centrum Paralii, około 80 km od Salonik, zaledwie 50 m od szerokiej i piaszczystej plaży (serwis plażowy i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

zadbany i rodzinny. Recepcja, lobby bar z tarasem, sejf, bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Pokoje

2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, wygodnie i funkcjonalnie urządzone, łazienka (prysznic, umywalka, WC), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, lodówka, balkon.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu.
Możliwość dokupienia w cenie 700 PLN/os. obiadokolacji serwowanych w hotelu Europa lub w innym hotelu w Paralii, wybór z menu - zupa, danie główne, bufet sałatkowy (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo).

Cena obejmuje

- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
- 9 noclegów
- 9 śniadań (bufet)
- 9 obiadokolacji (serwowane - zupa, danie główne, bufet sałatkowy) - Opcja HB
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- opieka pilota-rezydenta
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
Świadczenia rozpoczynają się śniadaniem drugiego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu (opcja BB).
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu (opcja HB).
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Godziny wyjazdu w drogę powrotną ustala pilot.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji - Opcja HB.
Uczestnicy pokrywają na miejscu opłatę za podatek turystyczny - 5-7 EUR/pokój za pobyt.
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.
UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

Położenie w bliskiej odległości od piaszczystej plaży, w sąsiedztwie rozrywek jakie oferuje znany kurort oraz zadbane i funkcjonalnie urządzone pokoje czynią hotel Venus doskonałym miejscem do wypoczynku dla wszystkich Gości. Ceniony za serwis, chwalony za obsługę, polecany ze względu na znakomitą lokalizację. Świetny jako baza wypadowa do zwiedzenia najciekawszych miejsc Riwiery Olimpijskiej.
PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Ateny

Jednodniowa wycieczka. Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, zwiedzanie stolicy
Grecji – kolebki starożytnej kultury i cywilizacji. W programie zwiedzania
m.in. port w Pireusie, wzgórze Akropol, Partenon, Stadion Olimpijski, Starożytna Agora, Plac Sindagma z Parlamentem i Grobem Nieznanego Żołnierza, Plaka – najstarsza dzielnica Aten (wstęp na Akropol około 20 €). W drodze powrotnej postój w Termopilach.

Cena od osoby: około 65 €.

UWAGA
Szczegółowy plan i harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.
 

Meteory

Całodzienna wycieczka. Przejazd do miejscowości Kalambaka, gdzie znajdują się słynne Meteory-
bizantyjskie klasztory "zawieszone" na skalnych szczytach, zwiedzanie klasztoru wewnątrz (wejście po sklanych schodach) - gdzie zobaczymy ich bogaty wystrój wnętrz, przepiękne freski, ikony, szaty liturgiczne wyszywane złotem. Następnie przejazd do wytwórni ikon, gdzie zapoznamy się z techniką ich wytwarzania. W drodze powrotnej postój w Dolinie Tempi, gdzie sam Apollo pokutował za zabicie węża Pytona.

Cena od osoby: około 35 €; wstęp do klasztoru to około 3 €/os.

UWAGA
Szczegółowy plan i harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

 

Olimp

Przejazd autokarem na wysokość około 1.000 m n.p.m., skąd roztacza się wspaniały
widok na całą Riwierę Olimpijską. Dalej przejazd do górskiego miasteczka Litochoro, z którego udamy sie na spacer wąwozem rzeki Enipeas. W drodze powrotnej zatrzymamy się w starej, kamiennej wiosce - San Panteleimonas, położonej na zboczach gór z przepięknymi widokami na całe wybrzeże. Wioska zawdzięcza swój klimat rosnącym tam Platanom, kamiennym zabudowaniom z XIV w., które nie zmieniły swojego charakteru aż po dzień dzisiejszy. W tym miejscu można poczuć, że czas się zatrzymał.

Cena od osoby: około 30 €.

UWAGA
Szczegółowy plan i harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

Saloniki

Zwiedzanie drugiego co do wielkości miasta Grecji, nazwa miasta pochodzi od imienia siostry Aleksandra Wielkiego-Saloniki a powstało na początku IV w. p. n. e.. W programie m.in. przejazd do drugiego co do wielkości portu morskiego w Grecji, Bazylika Św. Dimitriusza, Rotunda Georgiosa, Biała Wieża (symbol Salonik), gdzie znajduje się Muzeum Bizantyjskie, skąd rozpościera się panorama Salonik. Przewidziany jest czas wolny na zakupy.

Cena od osoby: około 35 €.

UWAGA
Szczegółowy plan i harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

 

 

Cena od osoby: około 65 EUR.

UWAGA
Szczegółowy plan i harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

Skiathos

Jest to uroczy rejs wzdłuż wybrzeży Półwysu Pilion, a naszym celem jest wyspa Skiathos. Pilion jest jednym z najpiękniejszych części Tessali. Wyspa Skiathos z pewnością zauroczy Państwa swym wyspiarskim klimatem i pięknymi widokami. Biale, małe domki, wąskie i kręte uliczki - to właśnie elementy przeważajace w tym krajobrazie. Pilot oprowadzi Państwa po wyspie, będzie możliwość zjedzenia posiłku w restauracji, oraz zobaczyć jedno z ciekawszych lotnisk na świecie - z bardzo krótkim pasem startowym, gdzie samoloty lądują i startują tuż nad głowami. Oprócz tego, zatrzymamy się na jednej z piękniejszych plaż na Morzu Egejskim - Kukunaries otoczoną lasem piniowym z drobnym piaskiem, przeidziany jest czas wolny na plażowanie oraz kąpiele w morzu.

Cena od osoby: około 50 €.

UWAGA
Szczegółowy plan i harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

 

Wieczór grecki

Wieczór z programem folklorystycznym, spotkanie z grecką kulturą, wspaniała
atmosfera, degustacja potraw kuchni greckiej oraz wina „Retsina”.

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 26 30 31 32 28
Temp. wody 18 22 24 25 23
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu