ORSAN HOTEL BY AMINESS /PARK

od
2719,00 zł 2169,00 PLN za 8 dni/os
Wyżywienie:
Light All Inclusive
Zakwaterowanie:
pokoj 2 os. od strony parku

Kalkulacja ceny


Kategoria

***

Region

Półwysep Peljesac/Orebić

Orebić

największa miejscowość półwyspu Peljesac, położona u podnóża najwyższej góry półwyspu, Sv. Ilija, której malownicze wybrzeże z pięknymi, żwirkowymi plażami charakteryzuje się doskonałym widokiem na wyspę i miasto Korcula. Miejscowość posiada bogate tradycje żeglarskie - w XIX wieku zamieszkiwana była przez największą liczbę kapitanów w całej Chorwacji. Piękno architektury, powstałej w najlepszym okresie tego żeglarskiego miasta, można podziwiać do dziś. Najbardziej znanymi budynkami kamiennymi są Pałac Stowarzyszenia Marynarzy, Pałac Muzeum Marynarzy i Pałac Sądu. Swój wpływ na rozwój miasteczka mieli również franciszkanie, którzy na wysokości 150 m n.p.m. wznieśli klasztor oraz kościół z punktem widokowym, z którego rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na Morzu Śródziemnym. Ślady historii, dziedzictwa kulturowego i piękne położenie wśród starych winnic, drzew figowych i cytrusowych to nie jest wszystko, co Orebic ma do zaoferowania turystom. Na uwagę zasługują m.in. regularne połączenie promowe z wartą pozwiedzania wyspą Korcula, możliwość aktywnego wypoczynku, imprezy folklorystyczne, wieczory dalmatyńskie, koncerty z muzyką na żywo. Wszystko to sprawia, że Orebic to miejsce, które na zawsze pozostaje w sercach i wspomnieniach tych, którzy je odwiedzą.

Położenie

około 1100 m od centrum Orebića, bezpośrednio przy żwirkowej plaży, miejscami betonowej (leżaki i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Hotel

atrakcyjnie położony. Recepcja, klimatyzowana restauracja z widokiem na morze, lobby bar z tarasem, bar przy basenie, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, winda, parking. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie sejf w recepcji.

Pokoje

2-osobowe, z możliwością 1 dostawki, pokoje od strony gór, estetycznie i nowocześnie umeblowane, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV, balkon.

Sport i rozrywka

basen zewnętrzny ze słoną wodą (leżaki na basenie bezpłatne), mini-club dla dzieci (4-12 lat), plac zabaw, w miesiącah lipiec i sierpień program animacyjny dla dzieci i dorosłych, raz w tygodniu wieczór z muzyką na żywo, boiska do siatkówki plażowej i gry w bule. Dodatkowo hotel oferuje odpłatnie korty tenisowe.

Wyżywienie - Light all inclusive

obejmuje 3 posiłki w formie bufetu - śniadania (7.00-10.00), obiady (12.30-14.00), obiadokolacje (19.00-21.00), napoje do posiłków - napoje bezalkoholowe i alkoholowe (wino, piwo), raz w tygodniu tematyczny wieczór kulinarny.

Cena obejmuje

- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
- 9 noclegów (turnusy 22.06 - 22.09.2022)
- 9 śniadań (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2022)
- 9 obiadów (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2022)
- 9 obiadokolacji (bufet) (turnusy 22.06 - 22.09.2022)
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- opieka pilota-rezydenta
- 7 noclegów (turnus 15.06 - 24.06.2022)
- 7 śniadań (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2022)
- 7 obiadów (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2022)
- 7 obiadokolacji (bufet) (turnus 15.06 - 24.06.2022)
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji)
Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem w ostatnim dniu pobytu.
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Wyjazd z Orebića w godzinach popołudniowych. Powrót do Bielska-Białej w godzinach przedpołudniowych. Pozostałe miasta wg rozkładu jazdy.

Cena nie uwzględnia

Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 15 EUR za pobyt (turnusy 22.06 - 22.09.2022), 12 EUR za pobyt (turnus 15.06 - 24.06.2022). Osoby w wieku 12-18 lat płacą połowę taksy. Dzieci do lat 12 taksa klimatyczna gratis. Obowiązkowa opłata za prom Ploce - Trpanj 30 EUR/osoba. W przypadku przejazdu przez most Komarna - Brijesta brak opłaty za przeprawę promową.
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o któtrym mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego.
UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

Doskonałe miejsce na romantyczne wakacje we dwoje. Hotel "Orsan", dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu między wysokimi górami a lazurowym morzem, z dala od zgiełku kurortu, jest idealną propozycją dla osób, które pragną spokojnego wypoczynku. Niewątpliwym atutem tego obiektu jest bogate wyżywienie w formie Light All Inclusive, serwowane w widokowej restauracji,
z której można podziwiać przepiękne wybrzeże pobliskiej Korčuli. Wieczorne występy z muzyką na żywo i bogaty program animacyjny w sezonie sprawiają, że pobyt w tym hotelu jest gwarancją udanych wczasów.
PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

Dubrownik

Całodzienna wycieczka. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem miasta nazywanego
„Perłą Adriatyku”, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Czas wolny,
możliwość zakupu pamiątek. Cena około 48 EUR  

Fish Picnic z rejsem na Półwysep Peljesac (Duba) oraz na Wyspę Hvar (Sucuraj)

Wycieczka statkiem na urokliwą plażę na Półwyspie Pelješac. Czas wolny na plażowanie i kąpiel. Obiad
na statku. Spacer i czas wolny w miejscowości Sućuraj na wyspie Hvar. Cena około 22 EUR

Fish Picnic z rejsem na wyspę Brac (Bol) oraz na Wyspę Hvar (Vrboska)

Wycieczka statkiem na słynną plażę Złoty Róg. Czas wolny na plażowanie. Rejs na wyspę Hvar. Krótkie zwiedzanie połączone z plażowaniem. Cena około 30 EUR

Medjugorie i Mostar

Wycieczka do miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, zwiedzanie
Sanktuarium Maryjnego, w programie wejście na Górę Objawień. Czas wolny. Następnie przejazd
do Mostaru charakteryzującego się specyficzną architekturą orientalną. Krótkie zwiedzanie.
Cena około 48 EUR 

Wyspa Korčula

Rejs na wyspę Korčula uważaną za najbardziej zieloną wyspę Adriatyku. Spacer
urokliwymi uliczkami średniowiecznego miasta Korčula, otoczonego murami, w którym urodził
się znany podróżnik Marco Polo. Obiad. Cena około 33 EUR

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 21 26 30 30 26
Temp. wody 17 22 24 24 22
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu