OWS SOBOTKA

od
1403,00 zł
Wyżywienie:
śniadania i obiadokolacje
Zakwaterowanie:
Pokoj 2 osobowy + 1 dostawka

Kalkulacja ceny


Kategoria

Region

Świnoujście

Świnoujście

położone jest na 44 wyspach, z czego dwiema największymi są Wolin i Uznam. Głównymi atrakcjami Świnoujścia są - najszersza bałtycka plaża, ozdobna architektura dzielnicy uzdrowiskowej, wspaniała przyroda parków i zieleńców, miejskie promy oraz najwyższa w Europie latarnia morska. Stanowi idealny punkt wypadowy do położonych w pobliżu niemieckich kurortów nadmorskich - Ahlbeck, Heringsdorf i Bansin, a także do Berlina i położonych w promieniu 200 km wyspy Bornholm i południowych części Szwecji i Danii. Dużą atrakcją jest dobrze rozbudowana sieć tras rowerowych, poprowadzonych wzdłuż niemieckiego wybrzeża poprzez cudowne zakątki zielonej wyspy Uznam do Peenemünde oraz do Międzyzdrojów, Jeziora Turkusowego, rezerwatów ptaków na wyspie Karsibór oraz Rezerwatu Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym.

Położenie

położony jest w samym centrum dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia, w odległości ok. 250 m od morza, w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego, amfiteatru, stadionu i kortów tenisowych. Wszędzie blisko, a jednocześnie cicho, spokojnie i wśród zieleni.

Hotel

niewielki ośrodek, składający się z recepcji, restauracji, kawiarenki, płatne

parking, niestrzeżony, ilość miejsc ograniczona - 35 PLN/doba.

Pokoje

2,3-osobowe, komfortowo wyposażone, łazienka (prysznic, umywalka, WC) TV, nie wszystkie pokoje posiadają balkon.

Sport i rozrywka

płatne - zabiegi Spa &Wellness, odnowa biologiczna, kosmetyka ciała, rehabilitacja z nowoczesną bazą zabiegową.

Wyżywienie

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo).
Dziecko do lat 4 bez świadczeń!

Cena obejmuje

- 7 noclegów
- 7 śniadań (bufet)
- 7 obiadokolacji (bufet)
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (naliczana przy zakładaniu rezerwacji)

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu.
Zakwaterowanie od godz. 16.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji.
Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej 4.8 PLN/os./dzień - opłata może ulec zmianie.

Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu