VILLA ALBA

od
1399,00 zł
Wyżywienie:
bez wyżywienia
Zakwaterowanie:
Apartament 4-osobowy

Kalkulacja ceny


Kategoria

***

Region

Riwiera Czarnogórska/ Dobra Voda

Dobra Voda

to malownicza, niewielka miejscowość turystyczna, znajdująca się około 13 km od centrum miasta Bar. Miasteczko słynie ze swojego uzdrowiskowego mikroklimatu, który łączy lecznicze właściwości górskiego powietrza i bogatej w jod morskiej bryzy, a także z nadzwyczajnie dobrej pogody – w ciągu roku odnotowuje się przeciętnie 2700 godzin słonecznych. Niewątpliwym atutem Dobrej Vody jest również długa (600 m) piękna, żwirkowo-piaszczysta plaża w kształcie łuku, nosząca nazwę Veliki Pijesak, znana z czystej wody i niezwykle malowniczych zachodów słońca. Na plaży mieszczą się wypożyczalnie sprzętu sportowego, a wzdłuż promenady znajdują się kawiarenki, restauracje i cukiernie, oferujące lokalne specjały kulinarne.

Położenie

niedaleko centrum miejscowości Dobra Voda, około 47 km od Budvy i około 13 km od Baru, około 100 m od żwirkowo-kamienistej plaży (serwis plażowy i sprzęt wodny dodatkowo płatne).

Obiekt

kameralny i zadbany z elegancko urządzonymi apartamentami, prowadzony przez sympatycznych właścicieli. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi. UWAGA! W budynku brak windy.

Studia

2, 3 i 4-osobowe (jedno pomieszczenie) wygodnie i estetycznie urządzone, łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia, sztućce), balkon. Utrzymanie czystości i środki higieny we własnym zakresie.

Apartamenty

4, 5-osobowe (2 sypialnie) wygodnie i estetycznie urządzone, wspólna łazienka (prysznic, umywalka, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja sterowana centralnie, TV, aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, naczynia, sztućce), balkon. Utrzymanie czystości i środki higieny we własnym zakresie.

Wyżywienie

we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji poza obiektem, w cenie 700 PLN/os. - śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne, sałatka, deser, woda).

Cena obejmuje

- przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, barek, WC)
- 9 noclegów
- 9 śniadań (bufet) - Opcja HB
- 9 obiadokolacji (serwowane) - Opcja HB
- ubezpieczenie (KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP)
- opieka pilota-rezydenta
- końcowe sprzątanie apartamentu
- obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją pierwszego dnia pobytu, a kończą śniadaniem w ostatnim dniu pobytu - Opcja HB.
Zakwaterowanie od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 10.00.
Wyjazdy z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych. Godziny wyjazdu w drogę powrotną ustala pilot.

Cena nie uwzględnia

napojów do obiadokolacji - Opcja HB
Uczestnicy sami pokrywają na miejscu koszty taksy klimatycznej - 14 EUR/os. za cały pobyt. Dzieci do lat 12 - 7 EUR/os. za cały pobyt.

Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

UWAGA!
Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczonych usług może ulec zmianie zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami, które mogą być na bieżąco aktualizowane wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej. Zmiany mogą dotyczyć głównie korzystania z lobby, restauracji, barów, basenów, Spa, placów zabaw, klubów dla dzieci oraz prowadzonych animacji. Przepisy wydawane są przez lokalne władze, na które Organizator nie ma wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl

Naszym zdaniem

Tito pociąg

Całodniowa trzyetapowa wycieczka.
Program wycieczki:
W godzinach porannych wyjeżdżamy autokarem do Baru. Na stacji w Barze wsiadamy do pociągu, którym jedziemy wzdłuż wybrzeża do Sutomore mijając Jezioro Szkoderskie, największe jezioro na Bałkanach, kierujemy się w stronę Podgoricy. Pociąg jedzie wzdłuż rzeki Morača i wspina się stale w górę (od 3 m nad poziomem morza w Bar do 1030 m w Kolašin). Przejeżdżamy przez najwyższy most kolejowy w Europie „wiadukt Mala Rijeka” (500 metrów długości - 200 metrów wysokości). Najwyższą stacją na trasie jest Kolašin, znane uzdrowisko i ośrodek sportów zimowych Czarnogóry. Tam wysiadamy z pociągu i mamy czas wolny. Istnieje możliwość wjazdu kolejką na górę (bilety około 5 €).
Następnie wsiadamy do autobusu, którym jedziemy przez kanion Morača, w kierunku Podgoricy (zatrzymujemy się na zrobienie zdjęć). Po drodze zwiedzamy klasztor Morača (wstęp dodatkowo płatny około 2 €). Następnie przejeżdżamy przez stolicę Czarnogóry Podgoricę, Jezioro Szkoderskie (przerwa na zdjęcia), mijamy góry i wracamy na wybrzeże.
Cena: około 50 € dorośli / około 40 € dzieci do 12 lat.

 
UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

Albania

Szkodra - Kruje:

Szkodra to jedno z najstarszych miast Albanii, oraz wcześniejsza stolica państwa. Ze względu na bliskość zbiorników wodnych posiada charakterystyczną zabudowę. Możemy tu zobaczyć piętrowe domy na wysokich fundamentach przy jednocześnie zachowanej zabudowie typowej dla krajów południowych z charakterystycznymi wąskimi orientalnymi uliczkami. Kruje to niewielkie miasteczko położne na wzgórzu u stóp góry Kruje. Miasteczko to słynie z bohaterskiej przeszłości oraz z imponującego zamku Skanderberga. Jest to jedno z najstarszych miast w Albanii.
Program: Szkodra – zwiedzanie centrum, starówki, kościół katolicki, meczet, czas wolny.
Kruje – stary historyczny bazar, zamek Skanderberga, czas wolny.
Po zwiedzeniu Kruje można skosztować tradycyjnej orientalnej kuchni albańskiej w restauracji Panorama (dodatkowa opłata za pełen obiad około 10 €).
Cena: około 45 € dorośli / około 33 € dzieci do 12 lat
.

 
UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

Boka Kotorska – perła Adriatyku – rejs statkiem

Boka Kotorska – rejs statkiem:

Boka Kotorska – perła adriatyku, najbardziej wysunięty na południe Europy „fiord”.
Program: Transport autokarem do Tivat gdzie przesiadają się Państwo na statek.
Plażowanie w urokliwej zatoce Žajnice naprzeciw wyspy Mamula lub przesiadka na mniejszą łódkę i wpłynięcie do Błękitnej Groty (PlavaŠpilja) i pływanie w niej. Zwiedzanie Herceg Novi i czas wolny.
Zwiedzanie Perastui przepłynięcie na piękną sztuczną wyspę zbudowaną przez rybaków Gospa od Škrpjela, w tym zwiedzenie katolickiego kościoła w którym zgromadzona jest spora ilość dzieł słynnych malarzy czarnogórskich. Zwiedzanie słynnego portu Montenegro w Tivacie. Powrót autokarem do hoteli.
Dodatkowe opłaty (dla chętnych): Błękitna Grota - około 5 €. Wejście do kościoła na Gospa około 2 €
Cena: około 45 € dorośli / około 35 € dzieci do 10 lat.

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.


 

Kaniony rzeki Tara

Wycieczka na północ Czarnogóry w najbardziej niedostępne górskie regiony. Przejedziemy trasą pełną serpentyn i tuneli wydrążonych w skałach, docierając do Parku Narodowego Durmitor, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W tym rejonie Czarnogóry znajdziemy zjawiska krasowe, niezwykle głębokie kaniony, jaskinie, źródła wypływające wprost ze skał i tajemniczo znikające pod ziemią. W trakcie tej wycieczki zobaczą Państwo Crno Jezero, kanion rzeki Tara, sławny most Durdevića na rzece Tara (możliwość za dodatkową opłatą zjazdu na linie pomiędzy brzegami rzeki tzw. ZIP LINE – około 25 €), Monastyr Moraca (wstęp płatny dodatkowo około 2 €).
Cena: około 53 € dorośli / około 41 € dzieci do 12 lat.

 

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

Montenegro Tour

Montenegro Tour:

Budva - Cetinje - Kotor: Całodniowa wycieczka autokarowa. W programie zwiedzanie pięknego starego miasta BUDVA położonego na półwyspie. Spacer labiryntem urokliwych, średniowiecznych uliczek, czas wolny na starówce. Następnie przejazd w głąb kraju piękną panoramiczną trasą, przerwa na zrobienie zdjęć nad Riwierą Budwańską. Przejazd do starej stolicy Czarnogóry- CETINJE, zwiedzanie centrum miasta. Kolejnym punktem programu jest wioska NJEGUŠI słynąca ze wspaniałego klimatu oraz produkcji regionalnych przysmaków czarnogórskich. Zwiedzanie suszarni pršuta- tradycyjnej szynki, możliwość degustacji regionalnych przysmaków (płatne dodatkowo około 5 EUR). Następnie zjazd słynnymi 25 SERPENTYNAMI usytuowanymi nad jedną z najpiękniejszych zatok świata - BOKĄ KOTORSKĄ (przerwa na zrobienie zdjęć) w stronę KOTORU napiękniejszej perły Czarnogóry znajdującej się na liście UNESCO. Zwiedzanie (m. in. Brama Morska, Plac Broni, Teatr Napoleoński, Pałace Pima i Buća, Plac Katedralny, cerkiew św. Łukasza, cerkiew św. Mikołaja). Czas wolny. Powrót w godzinach późno popołudniowych.
Cena: około 45 € dorośli / około 35 € dzieci do 10 lat.

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

 

Rafting Kanionem Rzeki Tara

Rafting największym kanionem Europy. Niesamowita przygoda dla lubiących odrobinę adrenaliny i dzikie piękno górskiego krajobrazu. Wycieczka autokarem w najpiękniejsze góry Czarnogóry - Durmitor, przejazd piękną widokowo trasą nad kanionem błękitnej Rzeki Piva, sztuczną zaporą, tunelami wydrążonymi w skałach (postoje na zdjęcia). Dojazd do Szczepanpolja, gdzie w niewielkiej osadzie rozpoczyna się przygoda. Śniadanie składające się z regionalnych, górskich wyrobów doda każdemu sił. Następnie goście otrzymują niezbędne oprzyrządowanie: pianki, buty, kaski, kamizelki. Kolejnym punktem wycieczki jest przejazd jeepami górską drogą w górę rzeki, gdzie czekają pontony. Spływ ośmioosobowymi pontonami (na każdym z nich opiekun) wzdłuż największego kanionu Europy, fragmentem rzeki ciągnącym się równolegle do granicy czarnogórsko-bośniackiej. Podczas spływu postoje na zdjęcia, możliwość kąpieli w rzece (dla odważnych- woda ma 8'C!). Po spływie pyszny obiad regionalny (w cenie).
Cena: 75€


UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

Stary Bar z rejsem po jeziorze Szkoderskim

Stary Bar to urokliwe średniowieczne miasteczko z typowymi dla miast południowych krętymi uliczkami. Stara Maslina to drzewo oliwkowe pamiętające czasy Chrystusa. Park Narodowy Jezioro Szkoderskie jest jednym z najpiękniejszych parków narodowych Europy. Znajduje się on na granicy z Albanią. Zachwyca bogactwem flory i fauny, wśród nich pelikan jako przedstawiciel parku. W programie: zwiedzanie Starego Baru, wizyta przy Starej Oliwce-Maslina. Następnie przejazd nad Jezioro Szkoderskie, gdzie rozpoczynamy nasz 2,5 godzinny rejs w czasie którego czeka nas możliwość kąpieli. W cenie jest również poczęstunek (m. in.: sery, oliwki, priganice, miód woda i wino). W drodze powrotnej wstąpimy do winiarni. Powrót do hoteli ok 17.30.

Cena: około 45 € dorośli  / około 33 € dzieci do 12 lat.

UWAGA
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Szczegółowy harmonogram wycieczek i możliwość zapisu u rezydentów biura.

 

 

Miesiąc I II III IV V
Temp.powietrza 17 21 23 23 22
Temp. wody 20 27 30 31 27
Średnie miesięczne temperatury wody i powietrza w stopniach Celsjusza

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu