WIEDEN - JARMARK ADWENTOWY

od
249,00 PLN za 1 dni/os
Wyżywienie:
bez wyżywienia
Zakwaterowanie:
Uczestnik

Kalkulacja ceny


Kategoria

Wycieczka

Region

Austria

Program wycieczki

Wiedeń

1 dzień

Bielsko-Biała - Wiedeń
Wyjazd z Bielska-Białej o godz. 4.00, przejazd przez Czechy, Austrię do Wiednia. Spacer po mieście, w programie (z zewnątrz) m.in. Stare Miasto - Katedra Św. Szczepana, ulica Graben z Kolumną Św. Trójcy, Opera Wiedeńska, Hofburg, Ratusz. Czas wolny na tradycyjnym Jarmarku Bożonarodzeniowym z odświętnie przystrojonymi stoiskami. Możliwość zakupu świątecznych wypieków, wyrobów rękodzieła oraz delektowania sie lokalnymi smakołykami. W godzinach wieczornych (około godz. 20.00) wyjazd w drogę powrotną do Polski.

2 dzień

Bielsko-Biała
Powrót do Bielska-Białej w godzinach wczesnoporannych.

Uwaga

Powyższy program jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Połączenia z innymi miastami wg rozkładu jazdy.

Świadczenia

Transport
komfortowy autokar (klimatyzacja, video, barek, wc) w przypadku małej ilości osób transport realizowany klimatyzowanym busem (brak WC, barku oraz video)
Ubezpieczenie KL + NW + bagaż
Opieka pilota
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (naliczane przy zakładaniu rezerwacji).
Zawarte w serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych Biura Podróży MARCO nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.
UWAGA!
Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania w danym kraju znajdują się na stronie internetowej www.gov.pl
PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu