Biuro Podróży "MARCO" działa na rynku turystycznym od 1991 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Szkolnej 1/B. Od 32 lat specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych, wczasów pobytowych oraz imprez turystycznych przygotowywanych na zamówienie firm i instytucji. Nasza działalność usługowa koncentruje się także na sprzedaży biletów międzynarodowej komunikacji autokarowej oraz pośrednictwie w sprzedaży ubezpieczeń przy wyjazdach zagranicznych. Każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki podróży, jednocześnie rozwijając sprzedaż agencyjną na rzecz innych touroperatorów stanowiącą uzupełnienie oferty własnej.
Zaufało nam wielu Klientów, bowiem dewizą, którą się kierujemy to profesjonalizm w przygotowaniu imprez oraz wysoka jakość świadczonych usług połączona z bogatymi programami zwiedzania. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie organizowania imprez turystycznych o numerze 0491. Zgodnie z wymogami ustawy o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna Polska TU SA numer M 522769.
Wybierając naszą ofertę gwarantujemy, iż będziecie Państwo podróżować komfortowymi autokarami oraz wypoczywać w atrakcyjnych miejscach, w hotelach o sprawdzonym standardzie za konkurencyjną cenę. Mamy nadzieję, że wśród naszych ofert znajdą Państwo interesujące propozycje.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jednocześnie życząc wielu niezapomnianych wrażeń.


Sklep z koszulami męskimi
Dodatkowo od 2012 roku firma poszerzyła swą działalność o sklep z eleganckimi koszulami męskimi mieszczący się w Bielsku-Białej przy ul. 11 Listopada 9.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Dowiedz się więcej
Rozumiem
Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO) administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Podróży Marco Franciszek Sanetra z siedzibą w Bielsku-Białej 43-300, ul. Szkolna 1b. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności .
Przejdź do serwisu